قابل توجه شرکت های متقاضی حضور در همایش بیستم

شرکت های متقاضی حضور در روند ارزیابی همایش بیستم حتما این مطلب را مطالعه نمایند.

 

شرکت های متقاضی می بایست توجه نمایند که در صورتی که طی سنوات گذشته در این وب سایت ثبت نام نموده اند،نباید مجددا در سایت ثبت نام نمایند و می بایست با شناسه کاربری و رمز عبور پیشین وارد پروفایل کاربری خود شده و فرم سال گذشته خود را بروز رسانی نمایید.

در صورتی که شناسه کاربری و رمز عبور خود را در اختیار ندارید می بایست از گزینه فراموشی رمز عبور و شناسه کاربری استفاده نمایید و اگر به نتیجه مطلوبی نرسیدید می توانید با دبیرخانه سیاست گذاری و اجرایی همایش با شماره تلفن های 22058542 و 26200503 تماس حاصل نمایید.

مرحله اول:

   ثبت نام اولیه از طریق لینک (ثبت نام شرکت ها) در سایت ( www.esfand9th.com )

پس از کلیک بر روی گزینه ثبت نام شرکت ها، صفحه ای باز شده که شخص ثبت نام کننده می بایست مشخصات خود را برای ثبت نام در سایت وارد نمایید.ضروری است شخص ثبت نام کننده می بایست شماره همراه و ایمیل خود را در این قسمت ثبت نماید.

مرحله دوم:

پس از ثبت نام اولیه، یک پیام به شماره تلفن همراه و پست الکترونیک شما ارسال خواهد شد(ممکن است این پیام به پوشه spam ایمیل شما رفته باشد).

مرحله سوم:

مدیر سایت با ملاحظه ثبت نام شما در صورتی که مشخصات به صورت صحیح وارد شده باشد  ثبت نام شما را تائید می نماید. سپس پیام دیگری مبنی بر تائید ثبت نام شما به شماره موبایل و ایمیل وارد شده ارسال خواهد شد. پس از این مرحله شما می توانید با شناسه کاربری و رمز عبور وارد پروفایل خود شوید.

نکته بسیار مهم: شما باید توجه نمایید که این ثبت نام فقط به عنوان عضویت در سایت (ثبت نام اولیه) تلقی شده و برای شرکت در روند ارزیابی همایش حمایت از حقوق مصرف کنندگان بر اساس توضیحات زیر ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

 مرحله سوم:

برای وارد شدن به پروفایل خود می بایست شناسه کاربری و رمز عبور خود را در قسمتی که در تصویر زیر مشخص شده وارد نمایید و سپس روز گزینه ورود کلیک نمایید.

مرحله چهارم:

با ورود به پروفایل خود گزینه های جدیدی در سمت راست صفحه برای شما نمایان می شود.

کاربران می بایست برای تکمیل ثبت نام خود بر روی گزینه تکمیل یا ویرایش اطلاعات کلیک نموده و فرم ثبت نام را بصورت صحیح و کامل وارد نمایند.

پس از تکمیل فرم مربوطه، ثبت نام شرکت ها به پایان رسیده و ضروری است طی تماس تلفنی با دیبرخانه اجرایی اطلاعات لازم برای مراحل دیگر را کسب نماید.

پس از تکمیل فرم ، با کلیک بر روی گزینه نمایش اطلاعات ثبت شده می توانید فرم خود را مورد بازبینی قرار داده و ویرایش نمایید.

همچنین با کلیک برروی گزینه نمایش اطلاعات ثبت شده، شرکت هایی که طی سنوات قبل اقدام به ثبت نام در سایت و تکمیل فرم مربوطه نموده اند   می توانند فرم تکمیل شده خود را مشاهده نمایند.

شرکت های متقاضی می توانند با کلیک بر روی گزینه ویرایش پروفایل تصویر لوگوی شرکت خود را در این وب سایت بارگزاری نموده تا در مواقع مورد نیاز مورد استفاده قرار گیرد

نکات قابل توجه:

 

  • پس از تکمیل این فرم و با کلیک بر روی گزینه ارسال(در آخر فرم) سیستم پیغامی تحت عنوان" باتشکر، اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد" را نمایش می دهد که این به منزله انجام ثبت نام در همایش می باشد.
  • در صورتی که روی گزینه ارسال کلیک کرده و پیغامی برای شما صادر نشد و صفحه به همان حالت باقی ماند، به فرم مراجعه کرده و آیتم هایی که با رنگ قرمز مشاهده می نمایید را به صورت صحیح وارد کنید.
  • اگر بر خلاف موارد فوق،تمامی اطلاعات را به صورت صحیح وارد نموده ولی سیتم پیغام فوق را صادر نمی کند با دبیرخانه اجرایی همایش تماس گرفته تا کارشناسان مربوطه راهنمایی نمایند.

 

توجه: پیشنهاد می شود قبل از تکمیل بخش ثبت نام  و ویرایش اطلاعات، نمونه فرم شماره 1 را  که در منوی کاربری موجود می باشد دانلود کرده و به صورت پیشنویس تهیه، سپس اقدام به تکمیل فرم اینترنتی نمایید.