آغاز ثبت نام در فراخوان

برای ثبت نام در روند ارزیابی نوزدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان لطفا این متن را مطالعه فرمایید.

 

ضمن عرض خوش آمد گویی به متقاضیان حضور در روند ارزیابی نوزدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، تقاضا می شود نمایندگان شرکت های متقاضی قبل از انجام ثبت نام و تکمیل اطلاعات به موارد زیر توجه ویژه داشته باشند:

- شرکت هایی که طی سنوات قبل در این وب سایت ثبت نام نموده اند، نیازی به ثبت نام جدید ندارند و می بایست با شناسه کاربری و رمز عبور پیشین خود وارد صفحه کاربری شوند.

- در صورتی که شناسه کاربری و رمز عبور سنوات پیشین خود را در اختیار ندارید می توانید از گزینه فراموشی رمز استفاده نمایید و با وارد کردن شماره موبایلی که از قبل در این سامانه ثبت نموده اید نسبت به دریافت شناسه کاربری و رمز عبور اقدام نمایید.

- در صورت عدم دستیابی به نتیجه مطلوب از طریق گزینه فراموشی رمز می توانید با دبیرخانه اجرایی همایش تماس گرفته از کارشناسان دبیرخانه شناسه کاربری و رمز عبور خود را دریافت نمایید.

- شرکت هایی که برای سال نخست در این سامانه ثبت می نمایند لازم است توجه نمایند که ثبت نام در این سامانه شامل دو مرحله می باشدکه در زیر شرح داده شده است :

* با کلیک برروی گزینه ثبت نام شرکت ها نسبت به ثبت نام اولیه شرکت نموده 

* سپس ایمیلی با مضمون اینکه ثبت نام شما توسط مدیر سایت بررسی و در صورت عدم وجود مشکل حداکثر ظرف دو روز کاری تائید خواهد شد به پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد.

* پس از تائید ثبت نام اولیه، می بایست با شناسه کاربری و رمز عبور وارد صفحه کاربری خود شوید و با کلیک بر روی گزینه تکمیل و ثبت اطلاعات فرم 4صفحه ای مربوط به اطلاعات کامل شرکت تمامی اطلاعات درخواستی را تکمیل نمایید.

* متقاضیان می بایست توجه نمایند که تا زمانی که تمامی اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نکرده اند، ثبت نام آنها نهایی نشده است.

برای سهولت در روند تکمیل فرم مربوطه، نمونه ای از فرم تحت فرمت pdf در گزینه نمونه فرم بارگزاری شده است تا نمایندگان با دانلود آن، در ایتدا به صورت فیزیکی فرم را تکمیل نمایند و سپس اطلاعات مربوطه را در سایت بارگزاری نمایند.

نکته خیلی مهم:

تمامی شرکت ها اعم از شرکت هایی که در سنوات گذشته در سایت ثبت نام نموده و یا شرکت هایی که برای بار اول در این سامانه ثبت نام می نمایند، می بایست پس از تکمیل اطلاعات با دبیرخانه اجرایی همایش تماس گرفته و تکمیل اطلاعات خود را اعلام نمایند

دبیرخانه سیاست گذاری و اجرایی اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان