برگزاری هجدهمین جلسه کمیته فنی

هجدهمین و آخرین جلسه کمیته فنی ارزیابی شرکت های متقاضی به ریاست معاونت کالاهای سرمایه ای و خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان برگزار گردید.

 

در ادامه روند ارزیابی شرکت های متقاضی دریافت گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان دوازدهمین جلسه کمیته فنی در حوزه دفتر نظارت بر کالاهای فلزی و دفتر نظارت بر کالاهای غیر فلزی سازمان حمایت برگزار گردید. این جلسه در تاریخ شنبه 27 بهمن ماه، با حضور اعضای این کمیته متشکل از گروه ارزیابی از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، نماینده وزارت صنعت،معدن و تجارت، نماینده وزارت اقتصاد و امور دارایی، نماینده وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، نماینده سازمان ملی استاندارد،نماینده بانک مرکزی، مدیران عامل و نمایندگان شرکت های متقاضی و اعضای دبیرخانه سیاست گذاری و اجرایی همایش در سالن کوثر سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان برگزار شد.

در این جلسه، به پرونده 13 بنگاه اقتصادی متقاضی گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، فعال در حوزه های ذکر شده (دفتر نظارت بر کالاهای فلزی و دفتر نظارت بر کالاهای غیرفلزی) رسیدگی شد. شرکت های مورد ارزیابی در زمینه توزیع انواع لوازم خانگی، نوت بوک و کامپیوترهای بدون کیس، لوازم سرمایشی و گرمایشی، انواع آبسردکن و یخچال، هواکش های صنعتی،انولع تریلر، لنت ترمز، انواع سیم و کابل، تابلوهای فرمان آسانسور، لوله و اتصالاتpvc به فعالیت می پردازند.

مدیران عامل و نمایندگان مطلع شرکت های مورد ارزیابی با حضور در جلسات کمیته فنی به سوالات اعضای جلسه پاسخ داده و توضیحاتی را پیرامون فعالیت شرکت خود ارائه می نمایند.

این جلسه بعنوان آخرین جلسه کمیته فنی ارزیابی از واحدهای متقاضی دریافت گواهینامه و تندیس به ریاست معاون کالاهای سرمایه ای و خدمات سازمان حمایت برگزار گردید. پ

بر اساس آئین نامه اجرایی همایش بعد از اتمام جلسات کمیته فنی، شورای عالی اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان تشکیل جلسه داده و در خصوص پرونده شرکت هایی که در جلسات کمیته فنی به نتیجه مشخصی دست نیافته اند رسیدگی می کند.